polepy vozidel

Polepy vozidel realizujeme z potištěných a řezaných barevných, bílých, čirých průhledných i magnetických fólii s životností 3-10 let. Na polepy zadních oken používáme průhlednou perforovanou fólii s atestem Ministerstva dopravy. Používáme i magnetické fólie, jejichž výhodou je jednoduché odstranění a opětovné umístění na auto.


polepy vozidel - realizace

Tištěnou grafiku ve fotorealistické kvalitě kombinujeme s grafikou řezanou. Samozřejmostí je příprava vozidla na realizaci (očištění, případná demontáž dílů). Vše probíhá v naší vytápěné hale.

Před realizací zakázky je třeba specifikovat, které části vozidla se budou polepovat. Od množství materiálu a práce se následně odvíjí také cena. Návrh polepu je poté potřeba vizualizovat a dobře spočítat rozměry fólie. Musí se pracovat se specifickými rozměry vozidla, aby na sebe grafika ve výsledku přesně navazovala. Grafický návrh nám můžete přímo dodat, ale také si ho od nás nechat zpracovat.

Doba realizace zakázky záleží na množství práce, připravenosti grafického návrhu i technické složitosti polepu. Obecně lze říct, že realizace zakázky trvá přibližně od 1 do 5 dnů.

Máme za sebou nespočet realizací, jako například pro Aqualand Moravia, Sinclair, Dům barev a mnoho dalších. Podívejte se na některé ukázky naší práce:


Potřebujete polep vozidla? Zaujaly Vás naše realizace? Potřebujete poradit, zpracovat kalkulaci?  Napište nám.