Polepy vozidel

S našimi polepy bude vaše auto vypadat nejen skvěle, ale hlavně upoutá pozornost a získáte tak velice efektivní reklamu kamkoliv pojedete.
Ať už chcete na vozidlo pouze decentní logo vaší firmy nebo ho chcete kompletně polepit, se vším si hravě poradíme.


Polepy vozidel - realizace

Polepy vozidel realizujeme z potištěných a řezaných barevných, bílých, průhledných i magnetických fólii s životností 3-10 let. Na polepy zadních oken používáme průhlednou perforovanou fólii s atestem Ministerstva dopravy. Nabízíme také magnetické fólie, jejichž výhodou je jednoduché odstranění a opětovné umístění na auto.

Tištěnou grafiku ve fotorealistické kvalitě kombinujeme s grafikou řezanou. Na tištěné fólie jsme schopni připravit téměř cokoliv podle vašeho zadání. Řezané fólie se naopak více hodí pro polep loga, textu nebo jednodušších tvarů.

Samozřejmostí je příprava vozidla na realizaci (očištění, případná demontáž dílů). Vše probíhá v naší vytápěné hale.

Před zahájením výroby je třeba specifikovat, které části vozidla se budou polepovat. Od množství materiálu a práce se následně odvíjí také cena. Návrh polepu je poté potřeba vizualizovat a dobře spočítat rozměry fólie. Musí se pracovat se specifickými rozměry vozidla, aby na sebe grafika ve výsledku přesně navazovala. Návrh nám můžete přímo dodat, ale také si ho od nás nechat zpracovat.

Doba realizace zakázky záleží na množství práce, připravenosti grafického návrhu i technické složitosti. Obecně lze říct, že realizace trvá přibližně od 1 do 5 dnů.

Naše polepy jsou kvalitní a odolné vůči poškození ať už slunečním zářením nebo oděrem. Životnost polepu vozidla samozřejmě závisí na jeho zátěži, ale běžného provozu se bát nemusíte. Výdrž se zpravidla pohybuje v rozmezí 3 až 10 let.

Máme za sebou nespočet realizací, jako například pro Aqualand Moravia, Sinclair, Dům barev a mnoho dalších. Podívejte se na některé ukázky naší práce:


Potřebujete polep vozidla? Zaujaly Vás naše realizace? Potřebujete poradit, zpracovat kalkulaci?  Napište nám.