Polepy osobních aut

Rádi pro vás zajistíme polep osobního auta nebo vozové flotily, ať už jde o polep celé plochy vozidla nebo třeba jen menší nálepku s logem vaší firmy.

Zaujmout můžete nejen reklamním, ale také designovým polepem vašeho automobilu nebo pomocí fólie jednoduše změnit jeho barvu.


Polepy osobních aut - realizace

I u osobního automobilu si vyberete, jestli chcete částečný nebo celopolep. Zatímco u částečného polepu můžete oživit například jen jeho boční stranu, celopolepem můžete kompletně změnit barvu vašeho vozidla. Výhodou je nejen to, že pomůže ochránit lak, ale je také snadno vyměnitelný, cenově dostupnější a umožňuje na auto použít stylový design.

 

Grafický návrh vám vytvoříme na míru, aby přesně seděl na rozměry vašeho vozidla nebo nám můžete dodat váš vlastní návrh, který už jen zkontrolujeme.

 

Nakonec zvolíme nejvhodnější technologický postup, abychom dosáhli požadovaného výsledku s minimem nákladů. Vybírat můžete z barevných, bílých, průhledných nebo magnetických fólii, které se dají snadno a rychle odstranit například ve chvíli, kdy auto vyřadíte z firemní flotily.


Potřebujete polep vozidla? Zaujaly Vás naše realizace? Potřebujete poradit, zpracovat kalkulaci?  Napište nám.