Polepy osobních aut

Rádi pro vás zajistíme polep osobního auta nebo vozové flotily, ať už jde o polep celé plochy vozidla nebo třeba jen menší nálepku s logem vaší firmy.

Zaujmout můžete nejen reklamním, ale také designovým polepem vašeho automobilu nebo pomocí fólie jednoduše změnit jeho barvu.


U nás v Brně polepíme i vaše osobní auto

I u osobního automobilu si vyberete, jestli chcete částečný nebo celopolep. Zatímco u částečného polepu můžete oživit například jen jeho boční stranu, celopolepem můžete kompletně změnit barvu vašeho vozidla. Výhodou je nejen to, že pomůže ochránit lak, ale je také snadno vyměnitelný, cenově dostupnější a umožňuje na auto použít stylový design.

 

Grafický návrh vám vytvoříme na míru, aby přesně seděl na rozměry vašeho vozidla nebo nám můžete dodat váš vlastní návrh, který už jen zkontrolujeme.

 

Nakonec zvolíme nejvhodnější technologický postup, abychom dosáhli požadovaného výsledku s minimem nákladů. Vybírat můžete z barevných, bílých, průhledných nebo magnetických fólii, které se dají snadno a rychle odstranit například ve chvíli, kdy auto vyřadíte z firemní flotily.


Vzorová cena polepu osobního auta:

Požadavek klienta: Potřebuji polepit své osobní auto (viz. odkaz https://photos.app.goo.gl/YgNvPWBtqtvtfjqK7) novým reklamním polepem.

Výsledek: Realizace formou řezané grafiky a tisku na 3D litou Car Wrap samolepicí fólii s litou UV laminací, životnost až 7 let.

Cena polepu dodávky: od 19 800 Kč bez DPH (bez grafického řešení)

Co vše vám u osobního auta polepíme

Polepíme vám celou karoserii a skla (mimo čelní, u řidiče a spolujezdce).

Co když mám staré osobní auto?

Nemusíte se bát, i kdyby vaše osobní auto bylo 20 let staré, tak jej připravíme na polep a polepíme domluvené plochy.

Rád bych polepil své osobní auto, ale nemám grafiku

Stačí mít hrubou představu, jak by měl polep vypadat a společně vám můžeme navrhnout vysněný vizuál, který pak zhmotníme do fyzické podoby a polepíme vaše osobní auto. Nemusíte se tedy prakticky o nic starat.

Jak se starat o polep?

Náš polep je bezúdržbový, nicméně nedoporučujeme používat wapku. Raději využijte myčku nebo ruční mytí.


Potřebujete polep svého osobního auta? Zaujaly vás naše realizace? Potřebujete poradit, zpracovat kalkulaci?  Napište nám.