Polepy dodávek

Polepy dodávek patří k našim častým a oblíbeným zakázkám. Velká plocha je perfektní pro dobře viditelnou reklamu vaší firmy. Dodávku můžeme polepit celou nebo jen některé její části (např. pouze boční nebo zadní část).


Polepy dodávek - realizace

Naše spolupráce začne ujasněním si vašich představ a zpracováním grafického návrhu. Ten nám můžete dodat, ale rádi vám ho na míru připravíme. Tato možnost je zpravidla efektivnější, protože máme s přípravou návrhů bohaté zkušenosti a dokážeme ho zhotovit tak, aby se podle něj dalo začít okamžitě pracovat bez zbytečných úprav.


Podle toho, jak má výsledný polep vypadat zvolíme konkrétní technologii. Spočítáme množství potřebného materiálu, který nakupujeme pouze od renomovaných a prověřených výrobců. Používáme jak tištěné, tak řezané fólie, které dle potřeby kombinujeme. Na okna aplikujeme průhlednou perforovanou fólii s atestem Ministerstva dopravy, aby vám nic nebránilo ve výhledu.


Všechny fólie vytiskneme přímo u nás, a tak ručíme za perfektní zpracování. Dodávku před samotným lepením fólie připravíme, aby polep vydržel co nejdéle.


Potřebujete polep vozidla? Zaujaly Vás naše realizace? Potřebujete poradit, zpracovat kalkulaci?  Napište nám.